SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW JAKOŚCI

Wrocław, Polska

Twoje zadania na stanowisku pracy:

  • projektowanie i wdrażanie oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów jakości lub innych praktyk z obszaru jakości. Działamy w obszarze, w którym stosuje się m.in. normy ISO 17025, ISO 13485 oraz wytyczne GLP/GMP;
  • opracowywanie obowiązującej dokumentacji jakościowej we współpracy z kierownikami innych działów Spółki i z uwzględnieniem specyfiki pracy w Pure Biologics;
  • wsparcie kierowników liniowych w laboratorium z zakresie wdrożenia i utrzymania odpowiednich standardów jakości;
  • zapewnienie programu szkoleń wewnętrznych dotyczących systemów jakości – przygotowanie treści, koordynacja szkoleń;
  • konsultacje z zewnętrznymi firmami współpracującymi z Pure Biologics w obszarze jakości;
  • prowadzenie rejestru i archiwum dokumentacji jakościowej w formie elektronicznej i papierowej;
  • cykliczne raportowanie postępów prac do Kierownikowi Działu Jakości, a także Zarządowi w razie takiej potrzeby.

Czego od Ciebie oczekujemy?

W zakresie wiedzy i umiejętności:

  • minimum 5 lat doświadczenia w kontroli jakości w obszarze działań biomedycznych. Mile widziana historia wdrożeń systemów jakości;
  • wiedzy praktycznej z zakresu norm ISO 17025, 13485 oraz wytycznych GLP i GMP. Umiejętność pracy samodzielnej oraz koordynacji współpracy w zakresie wdrażania systemów jakości;
  • doświadczenia w pracy z dokumentacją systemów jakości, archiwizacją i prowadzeniem rejestrów dokumentacji;
  • umiejętności przekazywania wiedzy w zakresie systemów jakości, szkolenie audytorów wewnętrznych;
  • umiejętności współpracy z zewnętrznymi partnerami w celu wdrażania norm jakościowych i jednostkami certyfikującymi;
  • doskonałej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, swobody w zakresie nowych technologii i rozwiązań komputerowych – w Pure Biologics pracujemy niemal wyłącznie z dokumentacją elektroniczną, a także licznymi rozwiązaniami chmurowymi, ERP, elektronicznym dziennikiem laboratoryjnym, czy narzędziami do zarządzania projektami. Zapewniamy szkolenie z tych rozwiązań
    i oczekujemy, że aktywnie będziesz z nich korzystał/a;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację w mowie i piśmie, jak również na przygotowanie dokumentacji jakościowej;
  • zrozumienia naszej branży – Twoim atutem będzie wykształcenie wyższe w obszarze nauk przyrodniczych lub doświadczenie w pracy w takim obszarze, nastawienia na poznanie specyfiki pracy poszczególnych działów, umiejętność myślenia procesowego i systemowego.

W zakresie odpowiedniego podejścia do pracy:

  • umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności, inicjatywy;
  • skuteczności w dążeniu do celu;
  • orientacji na zadania, gotowości wychodzenia poza standardowy zakres obowiązków, poczucia odpowiedzialności za powierzony obszar;
  • umiejętności budowania relacji oraz wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;
  • otwartości na ciągłe doskonalenie pracy własnej;
  • dokładności i skrupulatności w obszarze zarządzania dokumentacją.

Jak się u nas pracuje?

  • Pracujesz w trybie elastycznym: w siedzibie firmy, a czasem z domu.
  • Samodzielnie kształtujesz swoje godziny pracy.
  • Cenimy sobie otwartą komunikację, nieuzależnioną od miejsca w strukturze organizacji.
  • Zespół jest młody i bardzo zaangażowany.
  • Spółka dynamicznie się rozwija – masz wpływ na rzeczywistość i możliwość jej kształtowania.
  • Cenimy ludzi umiejących grać w zespole.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełen etat.
  • Pracę w młodym, zaangażowanym zespole pracowniczym.
  • Pakiet benefitów: darmowe lekcje języka polskiego lub angielskiego, prywatna opieka medyczna (LuxMed); dofinansowanie do ubezpieczenia na życie; MultiSport; bilety do kina dla dojeżdżających do pracy na rowerze; świeże owoce, kawa i herbata w biurze.

Aplikuj na to stanowisko i dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o przesłanie aplikacji - CV i list motywacyjny (dla stanowisk badawczych prosimy wyszczególnić techniki laboratoryjne w których posiadacie Państwo doświadczenie).
Na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

Menu Zamknij

Pure Biologics - Wykorzystujemy potencjał przeciwciał i aptamerów