MŁODSZY SPECJALISTA DS. JAKOŚCI BADAŃ

Wrocław, Poland

Mamy propozycję ciekawej pracy w prężnie rozwijającej się firmie biotechnologicznej w Dziale Zarządzania Laboratorium. Dział ten jest istotnym wsparciem technicznym i infrastrukturalnym dla pracy laboratoryjnej naszych naukowców.

Jeśli zdecydujesz się aplikować na tą pozycję, to Twoją główną rolą będzie koordynacja działań zmierzających do standaryzacji, podniesienia i utrzymania jakości próbek, odczynników i innych materiałów zużywalnych na każdym etapie realizacji projektów badawczych prowadzonych przez naszą firmę.

Zakres obowiązków:

Zapewnienie utrzymania jakości pracy w laboratorium poprzez:

  • wykonanie testów jakościowych dopuszczających stosowanie materiału, odczynnika lub próbki w laboratorium;
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

Utrzymanie bazy odczynników i materiałów pomocniczych:

  • przygotowywanie buforów, żeli, pożywek, krzywych standardowych itp.;
  • przygotowanie materiałów sterylnych;
  • kontrolowanie parametrów hodowli komórkowych i ekspresyjnych.

Świetnie pasujesz na to stanowisko, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe laboratoryjne (chemia, biotechnologia lub pokrewne) lub 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • praktyczne doświadczenie w technikach laboratoryjnych takich jak: elektroforeza, miareczkowanie, pipetowanie, pomiary pH;
  • doświadczenie w pracy w warunkach sterylnych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 – warunek konieczny;
  • znajomość technik chromatograficznych, szczególnie analitycznych z wykorzystaniem HPLC będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość standardów ISO 17025, ISO 13485, GLP, wymogów BSL-2 będzie dodatkowym atutem.

Ze swojej strony oferujemy:

  • pracę na pełny etat w szybko rozwijającej się giełdowej firmie biotechnologicznej;
  • pracę w ambitnym zespole i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów – wysoko cenimy proaktywność połączoną z odpowiednią dozą zdrowego rozsądku;
  • bezpłatne lekcje angielskiego;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

Ważny jest dla nas zdrowy styl życia, dlatego naszym pracownikom oferujemy również:

  • dofinansowanie karty Multisport;
  • owoce w każdy wtorek;
  • bilety do kina dla pracowników dojeżdżających do pracy rowerem.
About us:
Career at Pure Biologics is like no other. During more than decade of our activity, we have built a team of specialists. A significant part of our employees has international experience and is the author of numerous scientific publications. We are convinced that there are no impossible tasks for us. And we would like to have you on board as well.
Please send your application.
We will invite selected candidates for an interview.
Menu Close

Pure Biologics - Harnessing the power of antibodies and aptamers